A je to tady zas: narozeniny, svátek, výročí,
ach bože! Co vymyslet? Zavděčím se?
Rozhodnout se, zda darovat poukaz na focení, je jako vybrat cestu do vesmíru - jedni se na to těší a druzí by raději zůstali nohama pevně na zemi. Pokud si váš dárek na focení má získat úspěch, je potřeba věnovat mu pozornost a trochu zvážit, zda je to ten pravý způsob, jak oslnit vaše blízké.
Co třeba to rodinné focení, co u nás tak obdivovali?
Pokud je to tak, jdete tou správnou cestou. Ale ne všichni by z takového dárku byli nadšení, takže napřed je třeba zvážit pár indicií, aby to místo "wow! " nebylo rozpačité "ouu... "
Tak třeba. Sdílí hodně fotek? Fotí se rádi! Bod pro vás.
Jsou to spíš introverti? Tak tady asi nic.
Mají rádi akci? Těm by se to líbit mohlo...
Ale co když...? Tak teda mám? Nebo radši nemám?
Jojo, něčím takovým obdarovat toho správného člověka, vyhodnotit všechna ta pro i proti, to je málem jako vybojovat poklad v Boyardu. S tím vám teda nepomůžu. Ale pokud to bude boj vítězný, tak to se na mě směle obraťte a já vám ráda takový dárkový poukaz připravím.
Už teď se těším a nebojte se šlápnout vedle...jsme jenom lidi a v nejhorším poukaz dostanete na vaše narozeniny zpět.
Vaše fotografka Vendy