KDY SE PŮJDEŠ FOTIT?
Je velice častou reakcí nás žen, že i když jsme se sebou v zásadě spokojené, tak při zmínce o focení začneme o sobě pochybovat.
AŽ ZHUBNU...
" Jé, to ne, na fotku se necítím, vypadám tak, nebo tak... Ale víš co? Až zhubnu..."
Jasně, chápu
Zvlášť v téhle době, kdy jsme na sociálních sítích zaplaveni spoustou fotek krásných, štíhlých a dokonalých těl, všichni jsou vypracovaní, v kondici, se zářivým úsměvem a vy na to koukáte a taky by jste chtěly takové fotky.
Ale tady je právě čas si položit tu zásadní otázku.
Proč bych vlastně chtěla nějaké fotky?
Když to bude nějaký ten glamour, nebo třeba něco pro potěšení partnerova oka, tak samozřejmě budete chtít být dokonalé, to je bezesporu.
Ale pokud budete chtít zachytit, jak vám děti rostou, nečekejte na ideální váhu. Ono všechno jde malinko poupravit, aby jste byly s výsledkem spokojené, jen jedno nejde. Vrátit ten čas jedinečného okamžiku.
důkaz z mého života
I moje maminka pořád bojovala s váhou, byla nespokojená, ale naštěstí se fotit nechala a dnes, když třeba na ty fotky koukne, tak si řekne, že to vlastně tehdy nebylo tak zlé. Je to všechno jen o našem vnitřním pocitu, tak se toho nebojte, pořídíte si krásné vzpomínky.
A také vašim dětem, které jistě jednou rády uvidí, jaká byla jejich máma, nebo táta zamlada. Mě by to teda bylo určitě líto, kdyby jsme takové fotky neměli. Takže přijďte a zachyťte co nejvíc těch krásných chvil, u mě v ateliéru máte dveře otevřené.
Jediné, co musíte udělat, je zvolit si termín.